Ask me anything/Archive/RSS

niewazneslowa:

“Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.”

— Taras Prochaśko “Niezwykli”
(via wzruszenia)

(via antrophobia)

"Co jest ważne? To, co robimy na co dzień. Co kładziemy na stół, jak na siebie patrzymy, jak oddychamy. Każdy z nas ma swój wewnętrzny wszechświat, gdy spotykamy się z innymi, te wszechświaty się przenikają. Spotkaliśmy się dzisiaj, tu i teraz, istnieje tylko jeden wszechświat, ten, w którym jesteśmy. Nie ma nic innego i możemy zająć się tylko tym. Chodzi o skupienie."

- Bartłomiej Topa (via polskie-zdania)

(via polskie-zdania)

"Wzrokiem rozepnę Ci stanik, być może jestem z tych drani.
Mogę zostawić Cię z mokrymi majtkami, ale nigdy z rozpaczą i łzami."

- (via sercejajuzniemamserca)

(via zatrucie-atropinum)

"Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie mam na myśli seksu, ale zwykły sen. Wczoraj, po wielkiej burzy, zdenerwowany wyszedł z domu, zapalilł papierosa i wrócil. Włączyliśmy film, utuliłam go, jako, że tylko tak mogłam pomóc. A on usnął. Zwyczajnie usnął jak mały chłopiec zmęczony całodzienną zabawą. Nigdy wcześniej nie widziałam go tak bezbronnego i tak spokojnego. Zmienił pozycje, ale przytulił do siebie moja rękę, pózniej - policzek do czubka mojej głowy. I gdy ja zasnęłam w oczekiwaniu, całował mnie w czoło za kazdym razem gdy się poruszyłam. I zrozumiałam, że tak naprawdę chyba nie da się być pewnym czyjejś miłości, dopóki się z kimś nie zaśnie, albo dopóki ktoś nie zaśnie przy tobie. We śnie wykonujemy akcje bezwarunkowo i tylko one mogą potwierdzić ludzkie więzi. Do tego, uważam, że zasypianie przy kimś to akt absolutnej ufności bo nie ma stanu, w którym jest się bardziej bezbronnym."

- (via siadalawoknie)

(via zludnamarzycielka)

"Mogą być huragany, sztormy i fale, ale zawsze Ci mówiłem, że z Tobą zostanę."

- (via eutanazj-a)

(via nieskromnie)