niewazneslowa:
“Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.”
— Taras Prochaśko “Niezwykli”
(via wzruszenia)
(via antrophobia)
"Co jest ważne? To, co robimy na co dzień. Co kładziemy na stół, jak na siebie patrzymy, jak oddychamy. Każdy z nas ma swój wewnętrzny wszechświat, gdy spotykamy się z innymi, te wszechświaty się przenikają. Spotkaliśmy się dzisiaj, tu i teraz, istnieje tylko jeden wszechświat, ten, w którym jesteśmy. Nie ma nic innego i możemy zająć się tylko tym. Chodzi o skupienie."
- Bartłomiej Topa (via polskie-zdania)
(via polskie-zdania)
"Wzrokiem rozepnę Ci stanik, być może jestem z tych drani.
Mogę zostawić Cię z mokrymi majtkami, ale nigdy z rozpaczą i łzami."
- (via sercejajuzniemamserca)
(via zatrucie-atropinum)